Proč vybrat plechovou krytinu Satjam

Oblíbenost lehkých střešních krytin neustále roste. Jedním z důvodů je to, že lehké krytiny nezatěžují krovy, a je tak možné ušetřit prostředky nutné na konstrukci střechy. Dalším důvodem je pak velmi dobrá odolnost proti nepříznivým povětrnostním vlivům.

Střešní krytiny SATJAM jsou oblíbené především díky skvělé kvalitě a dále díky servisu, jež výrobce krytiny poskytuje. Vysokou kvalitu stvrzuje i rozšířená záruka, která je poskytována až v délce 40 let. Díky využití prvotřídních materiálů ochrání krytina SATJAM Váš dům i před prudkým krupobitím.

Okapový systém SATJAM Niagara

Široká nabídka povrchů

Střešní krytina SATJAM je dodávána v různých barevných odstínech se čtyřmi druhy povrchů.

  • EXCELENT – nejvyšší kategorie krytiny s velmi dobrou odolností a nevšedním designem, kterého je docíleno aplikací minerálního posypu.
  • EXTRA – krytina s povrchovou úpravou na bázi polyuretanu, která nabízí vysokou úroveň ochrany i v prostředí se zvýšenou korozivitou. Krytina je velmi odolná proti UV záření a zachovává si tak svou původní barevnost.
  • EFEKT – střešní krytina určená do běžného prostředí zaujme zákazníky především vynikajícím poměrem cena/výkon.
  • ELEMENT – krytina se základní úrovní ochrany zajištěnou vrstvou aluzinku použitelná na místech, kde nejsou kladeny požadavky na barevnost.

Pestrá paleta barev

Střešní krytiny SATJAM jsou dodávány v rozličném barevném provedení. Nabídka barev se liší v závislosti na zvoleném typu povrchu, nicméně nabídka barev uspokojí i náročné zákazníky.

Snadná instalace

Krytiny Satjam jsou vyráběny jednak v maloformátovém provedení což je v podstatě pás pěti tašek vedle sebe. Toto provedení je vhodné především na pokrývání složitých střech. Dále je krytina vyráběna i ve velkoformátových pásech o délce až 6 m. Díky těmto rozměrům probíhá instalace krytiny velice rychle. V nabídce nechybí ani okapový systém SATJAM Niagara.

Detail ochrany okapového systému SATJAM Niagara