Plechové střešní krytiny jsou alternativou klasických pálených tašek, které svými vlastnostmi v ledasčem předčí. Díky širokému výběru barev a typů je možné tyto krytiny použít jak v moderních, tak i v historických zástavbách.

Velkoformátové rozměry umožňují krytiny využít nejen pro střechy rodinných domů, ale i pro střechy průmyslových objektů. Využití trapézových plechů je ale podstatně širší. Své uplatnění naleznou rovněž při konstrukci opláštění průmyslových hal a v neposlední řadě jako konstrukční prvky při strojírenské výrobě.

Realizace střechy lehkou plechovou střešní krytinou SATJAM

Hlavní výhody plechových krytin

  • Vysoká kvalita – plechové krytiny SATJAM jsou vyráběny z velice kvalitních materiálů od renomovaných dodavatelů.
  • Dlouhá životnost – životnost střešních krytin SATJAM dosahuje 50 – 60 let a to s minimálními nároky na údržbu.
  • Nízká hmotnost – oproti betonovým taškám je hmotnost plechových krytin až 10× menší. Díky tomu můžete ušetřit náklady na celkovou konstrukci střechy.
  • Vysoká odolnost – střešní krytina s několikavrstvou povrchovou úpravou snadno obstojí i na místech s extrémními povětrnostními podmínkami.

Společnost SATJAM, s.r.o. je český výrobce moderních střešních systémů. Mezi její hlavní produkty patří plechové střešní krytiny, trapézové plechy a veškeré příslušenství související se střešními systémy. Kvalita krytin SATJAM je garantována oceněním Czech Made, které společnost získala již v roce 2004.